X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

اصولگرایان و شریعتمداری

چهارشنبه 18 خرداد‌ماه سال 1384 ساعت 01:21 ب.ظ
می خواستم برای انتخابات بروز کنم که دیدم سید صالح خیلی مشروح و مبسوط بروز شده پیشنهاد می کنم حتماٌ بخونید البته بنده بر خلاف سید به احمدی نژاد رای می دم هر چند که هنوز امیدوارم  خدا اصولگرا ها رو  هدایتشون کنه تا به  اجماع برسن .

***
شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه ی کیهان پیشنهاد داده که چهار کاندیدای اصولگرا رو برای رسیدن به اجماع ۴۸ ساعت توی یک مسجد زندانیشون کنن.
متن کامل این مقاله:

چاره کار...!

 

نتایج به دست آمده از تمامی نظرسنجی ها حکایت از آن دارد که مجموع و برآیند آراء 4 کاندیدای اصولگرا از مجموع آراء هر یک از نامزدهای دیگر بیشتر است. این نکته کمترین تردیدی باقی نمی گذارد که اصولگرایی، رویکرد اصلی مردم است و اکثریت رأی دهندگان، آراء خود را برای ریختن در سبد اصولگرایی آماده کرده اند ولی از سوی دیگر، آراء هریک از نامزدهای اصولگرا به تنهایی با آراء برخی نامزدهای دیگر فاصله نسبتاً زیادی دارد. بنابراین به آسانی می توان نتیجه گرفت که اگر شرایط با همین روال پیش برود و تمامی نامزدهای اصولگرا در عرصه رقابت انتخاباتی حضور داشته باشند، هیچیک از آنان احتمال پیروزی نخواهند داشت و اما، چنانچه 4 نامزد حاضر در حلقه اصولگرایان به نفع یک کاندیدا از میان خود کنار رفته و انصراف بدهند، پیروزی نامزد واحدی که در صحنه باقی مانده است قطعی خواهد بود و یا احتمال پیروزی او از تمامی نامزدهای مطرح دیگر به اندازه ای بالاتر است که می توان این احتمال را در مرز قطعیت تلقی کرد.

نکته در خور توجه این که اخیراً برخی از نامزدها با استفاده از رسانه هایی که در اختیار دارند به این توهم دامن می زنند که در صورت انصراف هر یک از نامزدهای اصولگرا نمی توان اطمینان داشت که آراء وی در سبد نامزدهای اصولگرای دیگر ریخته می شود بلکه این آراء می تواند به حساب سایر نامزدهای بیرون از حلقه اصولگرایان نیز نوشته شود. اینگونه تحلیل ها اگرچه می تواند اندکی از واقعیت را در خود داشته باشد ولی تمام واقعیت نیست و هدف اصلی از این توهم پراکنی ها، جلوگیری از وحدت اصولگرایان است که خود حدیث مفصلی است.

با این محاسبه، که نه پیچیده است و نه رازآلود! وحدت اصولگرایان به مفهوم پیروزی قطعی آنان و تفرقه و دوری از اتفاق نظر روی یک نامزد واحد به معنای شکست قطعی آنها خواهد بود. بنابراین، باید از نامزدهای اصولگرا پرسید شما عزیزانی که شورای نگهبان صلاحیتتان را به عنوان رجل سیاسی تایید کرده است چگونه و چه نوع «رجال سیاسی» هستید که از درک این مسئله پیش پا افتاده سیاسی عاجز و ناتوانید؟! باور بفرمایید تردید در بینش سیاسی شما، شوخی و مزاح نیست بلکه یک پرسش منطقی و درخور درنگ و تأمل است.

و اما، پیشنهاد نگارنده- که شاید عجیب به نظر برسد ولی یک پیشنهاد جدی است- آن است که 4 نامزد اصولگرا را برای 48 ساعت در یک مسجد زندانی کنند و اجازه ندهند هیچیک از اطرافیان آنها با آقایان کمترین تماسی داشته باشند، شاید این 4 نامزد اصولگرا در خلوت خود با خدا، و دوری از اطرافیان خویش، ضرورت وحدت روی یک کاندیدای واحد را درک کنند و از پافشاری غیرقابل توجیه برای باقی ماندن تا آخر خط، که نتیجه آن شکست قطعی اصولگرایان است دست بردارند.

بفرمائید!! مسجد برای زندانی شدنتان آماده است،اگر چه مسجد زندان نیست که خلوتگه راز با خدای بی نیاز است...

البته برخلاف برخی از زندانیان، در زندان شما از موبایل و ملاقات حضوری و مرخصی و غیره خبری نیست، چون قرار است در آن 48 ساعت با هیچکس غیر از خودتان و خدای خود ارتباطی
نداشته باشید.
حسین شریعتمداری

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo