پنج‌شنبه 2 تیر‌ماه سال 1384 ساعت 01:56 ب.ظ

۱- شایع شده آقای احمدی نژاد قصد دارد به جای بنزین آب در باک موتورها بریزد که با توجه به این که شایعه مذکور(جان عمه شایعه سازان) می تواند صحت داشته باشد عده ای از پمپ بنزین داران از آقای هاشمی حمایت کردند.

۲-شایع شده آقای احمدی نژاد قصد دارد با خشکاندن آب دریای شمال و جنوب کشور!!! مانع رفتن مردم به دریا شوند که به همین جهت شناگران نیز حمایت خود را از آقای هاشمی اعلام کرده اند.

۳-  شایع شده آقای احمدی نژاد به منظور مدیریت بهینه کشور قصد دارد همه بیکاران را از کشور بیرون کند!!! که بیکاران نیز حمایت خود را از آقای هاشمی حمایت کردند.

۴- شایع شده که آقای احمدی نژاد به منظور صرفه جویی قصد دارد تمام رستوران ها غذاخوری ها و هر جایی که خوراکی می فروشد را جمع کند که اغذیه فروش ها نیز حمایت خود را از آقای هاشمی اعلام کرده اند.

۵- و بالاخره اینکه شایع شده که آقای احمدی نژاد قصد دارد با اجرای طرحی مردان را در شهر های شمالی کشور و زنان را در شهر های جنوبی کشور مستقر کند که این موضوع باعث شده همه مردم به وحشت افتاده و به آقای هاشمی پناه ببرند.

آخه پدر آمرزیده ها یک چیزی رو شایع کنید که بگنجه! خجالت هم حدی داره آیا فکر کردید سطح شعور مردم این قدر پایین است که با  این چرندیات بتوانید آنها را بترسانید؟ اگه اینطوره که ول معطلید و مایه خنده بازار هستید.نه جونم از حضور دکتر احمدی نژاد فاسدان و ثروت اندوزان و متخلفان و ستمگران به وحشت افتاده اند. این شایعات مردم را نمی ترساند. جلوی راه اصلاحات را در کشور نمی توان گرفت ولی جلوی کسانی را که به اسم اصلاحات آتش به جان و اموال مردم می زنند را می توان گرفت.
منبع

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo