X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

پاسخی به انتقادات هواداران آقای دوم خرداد

شنبه 9 مهر‌ماه سال 1384 ساعت 12:25 ق.ظ

چند وقت پیش مطلبی نوشته بودم(که توصیه می کنم قبل از خواندن جوابیه من حتما آن مطلب را بخوانید.) که گویا به به مذاق بعضی از دوستان خوش نیامده بود.انتقادات این دوستان رو عینا نقل می کنم و پاسخ هر کدام را هم در ذیل نقدشان اضافه می کنم.

آقای علی فرموده بودند:

آن جمعیت که با لحنی حب و بغض آلود نوشته بودید به استقبال خاتمی آمده بودند و زیاد نبودند چه بسا مصداق آیه شریفه ای هستند که می فرماید: ((... بل اکثرهم لا یعقلون... )) !!! دوست عزیز! همیشه جمعیت کم در استقبال از یک شخصیت به معنای بد بودن و بزرگ نبودن آن شخصیت نیست! مثلا اگر بر فرض محال « ابی ! » خواننده میخواره لس آنجلسی که حائز شخصیت اخلاقی خوبی هم نیست بتواند روزی به ایران بیاید و در استادیوم آزادی برنامه اجرا کند ببینید چند میلیون نفر از همه جای ایران برای او شرکت کنند و چه هیایویی راه بندازند! !!! اما اگر بلا تشابه مثلا فلان قاری بزرگ قرآن (مثلا مرحوم استاد مصطفی اسماعیل یا عبدالباسط ) یا یک شخصیت بزرگ علمی یا ادبی (مثل مرحوم پروفسور حسابی) به ایران می آمدند چند نفر استقبال می کردند ؟؟؟!!!!
دوستان عزیزی که طرفدار سینه چاک آقای احمدی نژاد هستید و از
رادمرد فرزانه سید بزرگوار آقای خاتمی متنفر!!‌ شما در حقیقت همراه و همگام با طیف کوته بینی از مردم ایران هستید که نان را بهتر از قلم و منزوی شدن ایران (و به تبع آن اسلام) در جهان را بهتر از عزت ایرانیان و مسلمانان می دانند ( ثروت بهتر از علم!!! ) بدانید که ۱۰۰ سال بعد و چه بسا زودتر از آن، در تاریخ ایران یگانه دولتمردی که به نیکی و احترام از نامش یاد خواهد شد سید محمد خاتمی خواهد بود و نه شخص دیگر... خاتمی یک شخصیت فرزانه ی جهانی است... نه فقط ایرانی ... چقدر جای تاسف است که خیل مردم در دوران عمر خویش قدر و بهای شخصیتهای سترگ و انسانهای عالم و با شخصیت و با ادب را نمی دانند اما خوشبختانه کتاب « تاریخ » هیچ سرزمینی این چنین نیست. تاریخ هرگز مانند مردم قدر نشناس و فراموشکار نیست.
ضمنا از تبلیغات استانداری خراسان برای استقبال از خاتمی نوشته بودید !!!! این تبلیغات هر قدر هم که باشد نمی تواند خنثی کننده ی تبلیغات سوئی باشد که ۸ سال تمام تلویزیون و تریبونهای متعدد علیه خاتمی و دولت وی به راه انداختند. در یک پروژه دقیق و حساب شده مغز توده مردم ایران را ۸ سال تمام شستشو دادند که اصلاحات یعنی ابتذال و تجمل !!! از همان اردیبهشت ۷۶ تلویزیون با پخش سخنان سید مظلوم شهید دکتر بهشتی به خاتمی انگ لیبرالیسم زدند در حالی که خاتمی بهترین یار و شاگرد شهید بهشتی و فرزند فاضل و متعهد امام (ره) بود... همین رسانه ملی هرگز نگذاشت تا مردم بشنوند که
بیت مکرم امام (ره) همواره همسو و حامی خاتمی و اصلاحات وی بود. هرگز نشنیدند که همسر مکرمه شهید رجایی نیز هیچ شباهتی بین راه انقلابی رجایی و راه اقتدارگرایانه کسانی که خود را ادامه دهنده ی راه رجایی می دانند نیافت.
.......
سخنها زیاد است. باید نشست و صبر کرد که آینده چه خواهد شد. من شخصا به خاطر سربلندی میهنم صمیمانه امیدوارم که آقای احمدی نژاد موفق شود (که در اصل موفقیت مردم است و چه بسا موفقیت دولتی که زمینه را برای
مردم سالاری و نقد پذیری مسئولان برای اولین بار در تاریخ ایران آماده نمود، صندوق ذخیره ارزی را پر کرد و خود و نام و آبروی خود را فدای سربلندی ایران در جهان نمود.) خاتمی از اینکه کوردلان تنگ نظر و متحجری که از مسیر اصلی انقلاب و آزادی حقیقی دور شده اند وی را بدنام کنند هرگز باکی نداشت. خاتمی، راه خاتمی و موفقیت خاتمی در نهادینه کردن مردم سالاری در تاریخ ایران زمین زنده است و زنده خواهد ماند
، اما سیاهی و بدنامی خوارج زمان، متحجران کوردل و طلحه و زبیرهای کنونی و ابن ملجم های معاصر به ذغال ...***************

دوست گرامی آقای علی مطالبی رو که با قرمز نقل کردم بیشتر مورد تاکید بنده بودند.شما در صحبتهایتان ظاهرا خیلی طرفدار مردم و مردمسالاری هستید.اما خوب به راحتی همین مردم رو متهم به کوته فکری ،شکم پرستی و...می کنید و می فرمائید:((... بل اکثرهم لا یعقلون... )) واقعا دمت گرم از نظر شما هر وقت مردم طرفدار خاتمی باشند روشنفکر و فرهیخته و چه و چه هستند ولی اگر خدا نکرده از خاتمی رویگردان شوند...(قبلا در این  مورد اینجا مطلبی نوشته بودم).

از بیت مکرم امام(ره) مایه گذاشته بودید.خانواده امام تا وقتی برایم محترم هستند که خانواده ی امام باشند نه خانواده خاتمی،نه خانواده ی رفسنجانی و نه خانواده ی حزب مشارکتیها .یعنی واقعا خانواده ی امام موافق بودند که با پول بیت المال رقاصه از خارج بیاوریم؟(جشنواره ایران زمین اهواز) واقعا خانواده ی امام موافق بودند که چند صد میلیون تومان خرج تشریفات افتتاح فرودگاهی شود  که هنوز تکمیل نشده است؟واقعا خانواده ی امام موافق بودند که احسان نراقی از چاکران مسلم دربار پهلوی بیاید و در ایران کتاب بنویسد وبه تمام انقلاب توهین کند؟واقعا خانواده ی امام موافق بودند که مهاجرانی وزیر ارشاد شود و بعداٌ نی نای نای نای(قضیه تعدد زوجاتشون و صیغه و...)و بعد به انگلیس پناهنده شود و در روزنامه ی شاهزاده های سعودی مشغول قلم زدن شود؟واقعا خانواده ی امام موافق بودند که....

پاسخ خانم رجایی رو هم خیلی پیشتر داده بودم ،زمان انتخابات.

 حضور ابی رو به عنوان مثال مطرح کرده بودید و با طرح این مثال خودتون ناخواسته به حرفهای بنده صحه گذاشتید. چرا که حضور بیش از حد مردم در کنسرت ابی نشون می ده که مردم ابی رو (درست یا غلط) بعنوان یک خواننده قبول دارند.اگر دقت می کردید در اون عبارت بیشتر این جمله استاندار خراسان مد نظرم بود که گفته بود:مردم خراسان نشان خواهند داد که خاتمی را فقط بخاطر رئیس جمهور بودنش دوست نداشته اند.که خوب عکس آن اتفاق افتاد.

 تبلیغات سو تلویزیون هم که فقط  یک توهمه.روزنامه ها هم که الا ما شا الله  همه در اختیار طرفداران آقای دوم خرداد بود.

از خاتمی بعنوان رادمرد(جوانمرد) یاد کرده بودید نمی دانید از بکار بردن این لفظ برای خاتمی چقدر خنده ام گرفت.اگر می خواهید بدانید چرا،  پاسخی رو که به انتقاد دوست دیگمون آقا مسعود داده ام رو بخونید.

 این رفتارتون که در وبلاگتون با پوزخند علیه خاتمی می نویسید هرگز شباهتی به رفتار یک «بچه مسلمان واقعی !» نیست. مصداق اسلام و مسلمان بودن فقط درست حرف زدن با نامحرم(ایشون اشاره داشتن به این مطلب بنده) (آن هم از اینترنت !!‌ که کسی صوتی نمی شنود که محرم یا نامحرم است !!! ) نیست !!!
بیایید اخلاق و ادب اسلامی را از خود خاتمی یاد بگیرید که وقتی شهردار تهران (رییس جمهوری فعلی)در یک پیام بی ادبانه و خارج از ظرفیت نقدپذیرانه با لحنی توهین آمیز خاتمی را غیر مردمی خواند و گفت : «...شما از بالای شهر(سعد آباد) می آیید که دیر کرده اید !! شما بعد از ۸ سال برای ۱ بار هم که شده مشکلات مردم را فهمیدید...» خاتمی چگونه از گل بهتر به وی جواب نداد ...
این از سیه روزی ما مسلمانان امروز است که اخلاق اسلامی را تنها در محرم و نا محرم کردن پسر و دختر می دانیم...
. *****

پاسخی که احمدی نژاد به خاتمی بود کجاش توهین آمیز بود؟شما ها که دم نقد پذیری می زنید واقعا که عجب تحملی دارید؟

آقای خاتمی از طرف شهردار از مردم معذرت خواهی کرده بود!!! واقعا این خاتمی خیلی بی انصاف بود. ایشون که به قول دوست قبلیمون رادمرد و فاضل و مردم سالار و خیلی ایول بودند، چرا وقتی 300-400 نفر از هم وطنامون (به قول خود خاتمی شهروند)تو واقعه ی قطار نیشابور پودر شدند حداقل از طرف وزیر راه معذرت خواهی نکرد؟چرا وقتی 13 تا دانش آموز روستایی تو آتیش جزغاله شدند حس حقوق بشر دوستیش گل نکرد؟ ولی اگر خدای نکرده یکی از این روزنامه نگارا  رو مورچه گازش می گرفت و دستش اووف میشد فریاد وا اصلاحاتای آقایون به هوا می رفت.

بنده کجای مطلبم به خاتمی پوزخند زدم (مطلب رو با دقت بخونید.)در مورد مطلبی که بنده در مورد نامحرم بیان کرده بودم می تونید از سایت مرجع تقلیدتون استفتا کنید.اما آیا شما واقعا راضی هستید یه نفر خواهرتون رو با اون عبارت خطاب قرار بده؟؟؟

 

حرف آخر: توجه داشته باشید که یکی از شعارهای انتخاباتی مستر خاتمی زنده باد مخالف من بود،حالا ما به هر حال چه از روی غرض یا مرض یه گیری به این آقایون دادیم شدیم کوته فکر و نفهم و ابن ملجمو .....

باز خوبه دوستان قطاممون نکردن.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo