زنده باد مخالفِ مخالفِ من

دوشنبه 1 اسفند‌ماه سال 1384 ساعت 11:55 ب.ظ

سلام قرار بر این شده که ما هم در این وبلاگ چیز بنویسیم.از اون طرف هم قرار شده البته که نه "بوده" شایدم "است" و یا آیا چرا؟خلاصه اینکه اینجا کارگران با زحمت فراوان یه وبلاگ احداث کردن.حالا چه اتفاقی قراره بیفته خدمتتون عرض می کنم.

اول اینکه برخلاف این دفعه قرار نیست که من اینجا مطلب بنویسم.ثانیاٌ اینکه اینجا قراره همه چیز در مخالفت باشه و هیچ کس و هیچ چیز با هیچ کس و هیچ چیز دیگه در تفاهم نباشه.حالا شما هم اگر مخالفید، مطلب بدید  تا در یک فضای مخالفت آمیز منتشر بشه .در ضمن قرار نیست خیلی منطقی مخالف باشید و می تونید به هر دلیلی و یا بی هیچ دلیلی مخالف هر چیزی و یا هیچ چیزی باشید. مثلا ممکنه شما مخالف رای گیری برای ریاست جمهوری باشیدو یا مخالف این باشید که کوفی عنان دبیر کل سازمان ملل باشه.حتی می تونید مخالف باشید که چرا E=mc2? حتی تر، اگر مخالفید که مخالف باشید بازم می تونید واسه ی این وبلاگ مطلب بنویسید. اما اگر مطلبتون در توافق با این وبلاگ باشه منتشر نمی شه.چون ما مخالفیم که شما موافق ما باشید.اونم در حالیکه ما خودمون مخالفیم و اگر مطالبتون در مخالفت با این وبلاگ  باشه بازم چاپ نمی شه چون ما مجدداٌ مخالفیم که شما مخالف باشید پس اصولا به این وبلاگ نباید کاری داشته باشید و با بقیه چیزای دنیا باید مخالف باشید.

امضا یک اصلاح طلب که X ترکونده

 

****

این مطلب مال دوست خوبم استاد ابوالفضل بود.حدود ۲ سال پیش به من داد بخونم.البته فقط من باب تفریح.با یکمی تغییر گذاشتمش اینجا

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo